Ceny w Carcow Shooting Academy

Strzelanie na profesjonalnej strzelnicy z prawdziwej broni palnej może dostarczyć wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Jeśli ma to być jednorazowa przygoda, koszty w zasadzie nie grają roli. Jednak wiele osób myśli o strzelectwie, jako pasji, którą chce stopniowo rozwijać. Wówczas konieczne stają się regularne treningi. W takiej sytuacji warto poszukać strzelnicy, która oferuje nam korzystne pakiety cenowe. Jedną z nich jest z pewnością Cracow Shooting Academy zlokalizowana na krakowskim Pasterniku. Przeglądając stronę https://www.shootingcracow.com/en/packages, możemy przekonać się, jak rozbudowaną i atrakcyjną ofertę przygotował dla klientów ten obiekt.

Wiele pakietów cenowych – większe dostosowanie do potrzeb klientów

Klienci Cracow Shooting Academy mogą skorzystać z aż z 6 pakietów cenowych różniących się zarówno ceną, liczbą oddawanych strzałów, jak i rodzajem broni. Amatorzy mogą postrzelać już za 120 złotych, oddając przy tym 30 strzałów z Colta 1911, MP5 Submaschine oraz Glocka. To podstawowy pakiet BASIC, który na początek przygody ze strzelaniem w zupełności wystarczy. Na najbardziej zaawansowanych albo zainteresowanych oddaniem największej liczby strzałów czeka pakiet Badass za 300 złotych. W tym przypadku mamy możliwość strzelania z Rewolwera 357 Magnum, Kalashnikova, AR 15, UZI Submaschine, Glocka czy Shotguna. Między tymi pakietami, istnieje wiele opcji pośrednich.

Dlaczego tak duża liczba pakietów to atut strzelnicy na Pasterniku? Po pierwsze możemy dostosować wybrany pakiet to swoich możliwości finansowych. Po drugie sami decydujemy o liczbie oddawanych strzałów i rodzaju broni, z której strzelamy. Niewiele strzelnic da nam aż taką swobodę.

Strzelnica Cracow Shooting Academy oferuje także bardzo dobry stosunek jakości usług do ceny. Możemy się tu szkolić pod okiem prawdziwych profesjonalistów, posiadających ogromna wiedzę na temat broni, doświadczenie oraz wszelkie niezbędne pozwolenia. To ludzie z ogromną pasją, którzy potrafią zarażać innych swoją miłością do broni palnej. Mamy tutaj również całkowitą gwarancję bezpiecznego strzelania. Instruktorzy czuwają nad przestrzeganie wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.