Pakiety oferowane przez Cracow Shooting Academy

Cracow Shooting Academy to strzelnica zlokalizowana na ul. Pasternik w Krakowie. Jest jedną z najpopularniejszych krakowskich strzelnic. Głównie ze względu na bardzo dobrą lokalizację oraz szeroką ofertę. Swoich sił w strzelaniu może tu spróbować każdy. Strzelnica oferuje kilka rodzajów pakietów dopasowanych do potrzeb różnych użytkowników. Więcej na ich temat dowiemy się na stronie internetowej https://www.shootingcracow.com/Pakiety.

Dla każdego coś dobrego

Początkujący, którzy do tej pory nigdy nie mieli okazji strzelać, mogą skorzystać z atrakcyjnych cenowo mniejszych pakietów np. Pakietu Basic kosztującego 120 złotych. W jego ramach oddadzą 30 strzałów z trzech różnych rodzajów broni. Bardziej zaawansowanym strzelcom poleca się Pakiet IV VIP, umożliwiający oddanie 50 strzałów, za który trzeba zapłacić 220 złotych. W tym przypadku mamy możliwość oddania strzałów już z 5 różnych rodzajów broni. Najbardziej imponującym jest pakiet VI Badass, który obejmuje aż 70 strzałów z 6 rodzajów broni. Jego koszt jest dosyć wysoki. Wynosi 300 złotych, ale dla amatorów strzelectwa to prawdziwa gratka. Łącznie w Cracow Shooting Academy mamy do dyspozycji 6 pakietów strzeleckich.

W różnorodności siła

Fani strzelectwa doceniają możliwość wypróbowania rożnych typów broni, w tym najbardziej kultowych modeli znanych chociażby z filmów sensacyjnych. Strzelanie cały czas z tej samej broni mogłoby się okazać dosyć monotonne i po dłuższym czasie po prostu nudne. Zmiana broni, wymaga większej koncentracji, przestawienia się na inny sposób strzelania. Zapobiega monotonni i sprawia, że zajęcia na strzelnicy są ciekawe, atrakcyjne i zawsze dostarczają emocji. Ogromnym plusem jest również spora rozpiętość cenowa pakietów. Dzięki temu na strzelanie mogą pozwolić sobie wszyscy, bez względu na zasobność portfela. Choć strzelectwo może wydawać się dosyć drogą pasją, biorąc pod uwagę ceny proponowane przez strzelnicę, to patrząc na inne hobby np. trening na siłowni, pływanie czy narciarstwo, koszty nie są aż tak bardzo wygórowane. Z pewnością znajdziemy droższe pasje. Pamiętajmy, że wizyta na strzelnicy to zarówno trening fizyczny, jak i ogromny relaks.

Źródło: https://www.shootingcracow.com/Pakiety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.