Turyści z Europy Zachodniej wybierają polską strzelnicę

Czy to możliwe, by polska strzelnica biła rekordy popularności wśród obcokrajowców, a hasło „firing range in Krakow” było jednym z najczęściej wyszukiwanych, jeśli chodzi o oferty weekendowych wypadów do Grodu Kraka? Okazuje się, ze turyści z Europy Zachodniej właśnie w Krakowie znaleźli profesjonalny obiekt, z szerokim wyborem pakietów strzeleckich, świetnym sprzętem oraz instruktorami, dla których strzelectwo to prawdziwa pasja.

Dlaczego Cracow Shooting Academy?

Powodów, dla których obcokrajowcy doceniają polski obiekt może być kilka. Pierwszym są niewątpliwie atrakcyjne ceny pakietów strzeleckich, zwłaszcza w przeliczeniu na Euro czy funty brytyjskie. Za niewielkie pieniądze turysta z Anglii, Niemiec czy Francji spędzi na krakowskiej strzelnicy kilka ekscytujących i pełnych wrażeń godzin. Wielu zagranicznych turystów decyduje się na usługi agencji turystycznych. Te również zwietrzyły dobry biznes i przygotowują coraz więcej ofert dla amatorów broni palnej. Korzystając z organizowanych wyjazdów turyści unikają wielu problemów organizacyjnych, ale muszą liczyć się z tym, że za strzelanie zapłacą więcej, niż przy samodzielnym wyjeździe i bezpośrednim kontakcie ze strzelnicą. Taki urok pośredników.

Kolejnym, niewątpliwym atutem Cracow Shooting Academy jest jej profesjonalizm. Dotyczy on każdego aspektu działalności, od świetnie przygotowanych i wyposażonych stanowisk strzeleckich, przez ogromny wybór broni palnej, po fachową pomoc instruktorów. Krakowska strzelnica organizuje treningi strzeleckie nie tylko dla indywidualnych klientów, ale i zorganizowanych grup. Urządzane są tutaj również liczne eventy oraz imprezy. O profesjonalizmie może świadczyć również świetnie przygotowana strona internetowa. Ponieważ klientami strzelnicy są w większości obcokrajowcy przygotowano dla nich obcojęzyczne wersje strony internetowej. Z ofertą strzelnicy może zapoznać się bez trudu Anglik, Niemiec, Włoch, Francuz, a nawet potencjalny klient ze Szwecji czy Norwegii. Na stronie strzelnicy zagraniczni klienci znajdą informacje w swoich własnych, ojczystych językach. To ogromne ułatwienie i ukłon w stronę gości zza granicy.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.