Jak tanio rozmawiać z dowolnego miejsca na świecie?

Koszt rozmów telefonicznych z zagranicy do Polski bywa sporym obciążeniem dla portfela. Dzwoniąc z krajów Unii Europejskiej trzeba liczyć się z kilka razy wyższymi stawkami za minutę połączenia. Natomiast z połączenia z państw bardziej odległych są już naprawdę drogie – nawet kilkanaście złotych za minutę. Czy można dzwonić taniej?

Wiele osób, które przebywają za granicą decyduje się na kontakt z bliskimi w Polsce przy wykorzystaniu telefonii komórkowej. Jest to dobre i – co najważniejsze – bezpłatne rozwiązanie, ale wymaga stałego dostępu do internetu. Co w niektórych miejscach na świecie może być problemowe. Dobrą alternatywą dla telefonii internetowej jest roaming na kartę, z którego również można korzystać w dowolnym miejscu na świecie. Rozmowy z zagranicy do Polski są w roamingu na kartę zdecydowanie tańsze niż w ramach tradycyjnego roamingu oferowanego przez operatorów telefonii komórkowych.

W poszukiwaniu sprawdzonego i niedrogiego roamingu na kartę warto przejrzeć, co mają do zaoferowania smartsim karty telefoniczne. W ofercie jest cały szereg usług, dzięki którym kontakt z bliskimi w Polsce będzie bezproblemowy, niedrogi i doskonałej jakości. Połączenia z aż 145 krajów na całym świecie są nawet o 90 procent tańsze niż u innych operatorów. Co więcej, tego typu roaming nie wiąże się z kosztami ponoszonymi przez odbierających telefon. Roaming na kartę umożliwia również wykupienie pakietu minut bądź danych internetowych, korzystanie z poczty głosowej czy organizowanie telekonferencji Jednym słowem – zakres usług jest tak bogaty, że każdy użytkownik znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Sprawdzonym rozwiązaniem jest również możliwość czasowego przekierowania rozmów przychodzących z dotychczas używanego numeru na ten, który będzie użytkowany w ramach roamingu na kartę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.