Zakup lamp zewnętrznych

Zewnętrzna lampa słoneczna jest produktem doskonale sprawdzającym się nie tylko w ogrodzie czy tarasie, ale również na każdym balkonie. Ze względu na fakt, iż nie wymaga dodatkowego okablowania, a co się z tym wiąże nie pobiera energii elektrycznej jest bardzo energooszczędna.

Zakup lamp zewnętrznych

Tego rodzaju lampy zewnętrzne ładują się w ciągu dnia. W momencie, kiedy za oknem zapada zmrok nasze lampy automatycznie rozbłyskują pięknym, delikatnym światłem. Z reguły żywotność fotoogniw, które są zamieszczone w zewnętrznych lampach zasilanych światłem słonecznym, wynosi 20 lat, diody za pomocą których świecą mogą pracować około sto tysięcy godzin. Aby cieszyć się pięknie podświetlonym balkonem za pomocą zewnętrznych lamp zasilanych promieniami słonecznymi musimy pamiętać aby zainstalować je w miejscu o dużym nasileniu światła słonecznego za dnia. Lampy słoneczne zapalają się automatycznie przy zapadnięciu zmroku, zatem musimy zwrócić uwagę, czy nie są one oświetlane przez inne lampy zarówno tradycyjne, jak i solarne. Zalecane jest aby zewnętrzne lampy solarne były umieszczane z dala od źródła światła elektrycznego. Regularnie również staraj się dbać o czystość Twoich zewnętrznych lamp, gdyż kurz oraz inne zanieczyszczenia mogą powodować mniejsze nagromadzenie energii słonecznej. Najlepiej jest, kiedy wilgotną ściereczką przetrzesz swoją zewnętrzną lampkę solarną. Lampki solarne są przeznaczone do użytku zewnętrznego, jednak w okresie zimy musimy pamiętać, iż dnie są znacznie krótsze, zatem nasze lampki mogą nie mieć wystarczająco dużo czasu na zgromadzenie promieni słonecznych. W trosce o akumulator warto zatem na czas mrozów zewnętrzną lampkę solarną schować i zabezpieczyć przed mrozem, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się jej światłem w okresie letnim.

Podsumowując lampy słoneczne zapalają się automatycznie przy zapadnięciu zmroku, zatem musimy zwrócić uwagę, czy nie są one oświetlane przez inne lampy zarówno tradycyjne, jak i solarne. Zalecane jest aby zewnętrzne lampy solarne były umieszczane z dala od źródła światła elektrycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.