Rodzaje szafek na buty

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów szafek na buty, od prostych stojaków po kilkupoziomowe półki. Szafki na buty można klasyfikować na podstawie projektu, rozmiaru, miejsca i użytego materiału. Na stronie sklepu internetowego Gama możemy przekonać si, które z nich są najpopularniejsze i najchętniej kupowane przez klientów.

Pojemniki na buty

Różnego typu pojemniki na buty wykonywane są zazwyczaj z tworzyw sztucznych. Posiadają metalowe lub drewniane wykończenia. Pojemniki z tworzywa sztucznego lub tkaniny zazwyczaj wyposażone są w uchwyt. Bardzo często drewniane i stalowe pojemniki mają kółka ułatwiające ich przesuwanie.

Szafka na buty na drzwi

Można ją zawiesić na drzwiach lub na ścianie. Jest idealna do domów, w których ilość wolnej przestrzeni jest mocno ograniczona. Posiada składane pręty, które działają jak półki i można je regulować na podstawie wysokości buta. Wykonana jest ze stali (lekkiej lub chromowanej) i nie wymaga montażu.

Drewniane szafki na buty

Drewniane szafki na buty to popularny wybór wśród właścicieli domów i mieszkań. Są bardzo estetyczne i mają atrakcyjny wygląd, który często podkreśla piękno pomieszczenia. Poziome i pionowe deski dzielą szafkę na buty na odrębne części. Szafka na buty ma wahadłowe lub przesuwne drzwi, które chronią buty przed kurzem.

Wolnostojące stojaki na buty

Regały te wymagają więcej miejsca i są wykonane ze stali, drewna lub tworzywa sztucznego. Niektóre z nich mają opcje układania w stosy, dzięki której wykorzystując tę samą powierzchnię, możemy przechowywać więcej par butów. Przestrzeń można zmaksymalizować, wkładając wysokie obcasy na górną półkę, a baleriny lub trampki na niższe półki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.