Ogród, czyli miejsce intymne

Mając do dyspozycji duży teren który możemy zagospodarować musimy się nazwać szczęściarzami. Ogród stanowi miejsce intymne, w którym możemy odpocząć.

Ogród, czyli miejsce intymne

Siedząc pod drzewem nasz umysł dostaje dodatkowej energii. Ciało odreagowuje i uwalnia z siebie negatywne emocje Możemy pozwolić sobie na latarnie ogrodowe. Dodatkowe światło zapewni nam możliwość dłuższego korzystania z naszego cudnego ogrodu. Nie ograniczeni czasem na odpoczywanie w naszych terenach zielonych, możemy przenieść go na inne sfery naszego życia. Szczególnie w dobie pędu i przysłowiowego wyścigu szczurów, możliwość spędzenia pięciu minut w swoim ogrodzie da nam tylko same plusy. W sytuacji kiedy kończymy pracę w godzinach późno wieczornych, a czasami nocnych i dysponując kawałkiem dobrze oświetlonego ogrodu możemy poczuć się jakbyśmy tam byli w południe bądź rano. Szczególnie taka wizyta bezpośrednio przed snem pozytywnie na nas wpłynie. Nas sen może na tym tylko zyskać, bowiem poprawi się nasz oddech.Jeżeli sami nie nazwiemy się w takiej sytuacji szczęściarzami, to na pewno ktoś inny nas tak nazwie. Fakty są niezaprzeczalne.

Podsumowując dodatkowe światło zapewni nam możliwość dłuższego korzystania z naszego cudnego ogrodu. Nie ograniczeni czasem na odpoczywanie w naszych terenach zielonych, możemy przenieść go na inne sfery naszego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.