Maski przeciwpyłowe oraz okulary ochronne

Serwis MateoMarket.pl (www.mateomarket.pl) to znakomite miejsce, w którym wszelkie niezbędne produkty znajdą klienci, potrzebujący artykułów budowlanych, wykończeniowych, mebli oraz akcesoriów oświetleniowych i dekoracyjnych. Jasnym jest jednakże, że bez odpowiednich zabezpieczeń i narzędzi wykonanie nawet drobnych napraw lub pomalowanie ścian byłoby trudne. Właśnie z tej przyczyny, zespół sklepu mateomarket.pl zadbał, by także takich produktów nie zabrakło.

Produkty podzielono na kilkanaście kategorii, by poszukujący nie musieli się przedzierać przez gąszcz ofert, a to czego potrzebują, mieli na wyciągnięcie ręki. Na każdej z podstron konkretnego artykułu, znalazł się szczegółowy opis ze specyfikacją techniczną oraz fotografiami, które stanowią rzeczywistą, a nie poglądową, ilustrację produktów.
W zakładce Bezpieczeństwo i Higiena pracy, zainteresowani klienci mogą zapoznać się z propozycjami akcesoriów oraz odzieży ochronnej, która jest niezbędna, by uniknąć przykrych dolegliwości, wynikających z codziennych obowiązków. Tak więc, okulary ochronne oraz maski przeciwpyłowe najlepszych, renomowanych producentów są absolutnie wymaganym elementem, którego nie powinno zabraknąć w szafie z narzędziami.
Okulary spawalnicze z regulacją GSM 07441 przydadzą się w zakładach oraz w warsztatach, w których pracownicy narażeni są na działanie wysokich temperatur. Pozwolą one chronić oczy przed gorącymi odpryskami metali oraz innych tworzyw. Spełniają one szereg norm bezpieczeństwa a ich wygodna forma ułatwi dopasowanie do indywidualnych rozmiarów, dzięki elastycznemu paskowi regulacyjnemu, umieszczonemu w tylnej części gogli. Do produkcji okularów wykorzystano wysokiej jakości materiały, które nie tylko chronią przed wspomnianym wcześniej wpływem wysokich temperatur, ale także nie będą powodować alergii lub problemów skórnych.
Na uwagę zasługują także okulary ochronne z diodami LED w oprawce LO2, zaprojektowane przez producenta Best Tools (www.narzedziabest.pl). Okulary te, chociaż służą do codziennej pracy w warsztacie, prezentują bardzo elegancki i nowoczesny design. W czarnych, trwałych oprawkach umieszczono dwie diody, przystosowane do stałego trybu pracy. Produkt ten zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.