Krzesła z charakterem do baru lub restauracji

Właściciele barów czy restauracji coraz częściej decydują o rezygnacji z przewidywalnych, zwyczajnych rozwiązań, na rzecz całkowicie nowatorskich, które nie tylko będą wygodne, ale wręcz zachwycą klientów. W dobie tak szerokiej konkurencji, właściciele lokali gastronomicznych muszą wyróżniać się bowiem czymś więcej, niż świeża i zdrowa kuchnia. Jedną z przyczyn, dla których przybywający goście będą chętniej wracali do kawiarni lub restauracji, jest przyjazna i przytulna aranżacja. To właśnie ona jest w stanie sprawić, że goście będą czuli się w lokalu swobodnie i to właśnie w tym miejscu będą chcieli spotkać się w gronie znajomych.

Pracownicy firmy Delta, od wielu lat zajmują się profesjonalnym doradztwem oraz wsparciem w dziedzinie doboru mebli, dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. W swojej ofercie posiadamy także wysokie krzesła, które wyśmienicie sprawdzą się przy każdym barze oraz wyższych stolikach. Jak wszystkie nasze produkty, krzesła takie wykonywane są z wyśmienitej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą nowym właścicielom przez długi czas.

Przykładem takich krzeseł jest chociażby model Hokera LUKA. Krzesła te, o uniwersalnej, mieniącej się barwie bieli, są niezwykle odporne na zarysowania i zabrudzenia. Nie trzeba także wiele wysiłku, by utrzymać krzesła tej linii w perfekcyjnej czystości. Warto bowiem pamiętać, że klienci bardzo nie lubią nieporządku w lokalach gastronomicznych.

Projektanci firmy Delta, rozplanowali konstrukcję krzeseł w taki sposób, by zarówno siedzisko, jak i oparcie tworzyły jedną formę, powstałą z pojedynczej płyty. Dzięki temu, ich design prezentuje się bardzo nowocześnie i lekko. Siedzisko oraz oparcie wykonano z elastycznej, wytrzymałej sklejki o grubości 10,5 cm. Model ten idealnie układać się będzie do kształtu sylwetki, korzystającej z nich osoby. Krzesła Hokera LUKA ważą zaledwie 6 kg, utrzymując jednocześnie ciężar do 120 kg.

Jak na większość produktów firmy Delta, klienci otrzymają na krzesła dwuletnią gwarancję. Ponadto, aby wyjść naprzeciw ich potrzebom, zdecydowaliśmy się na pakowanie krzeseł w taki sposób, by po wyjęciu ich z pudełka, od razu gotowe były do użytkowania. Nie trzeba będzie zatem poświęcać czasu na składanie lub montaż zamówionych mebli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *