Interaktywna ściana a marketing

Każdy, kto potrzebuje spektakularnej, interaktywnej instalacji do prezentacji multimedialnych, może skorzystać z nowoczesnych ścian interaktywnych V-WALL do stałych instalacji. Przez zastosowanie tego rozwiązania uzyskujemy interaktywną ścianę video multi-touch o przekątnej nawet do 300”. Zbudowane na bazie wytrzymałej konstrukcji urządzenie zostaje na stałe zamontowane do podłoża lub ściany budynku. Z tyłu takiej konstrukcji znajduje się oczywiście pomieszczenie serwisowe, dzięki czemu zyskujemy łatwy dostęp do monitorów. Innowacja taka świetnie sprawdza się w marketingu.

Targi, konferencje, ekspozycje, koncerty, wiece i wszelkiego rodzaju eventy potrzebują odpowiedniej oprawy. Mobilna multidotykowa ściana video może być wszędzie, zawsze tam gdzie jej potrzebujemy po to, aby w nowy i ciekawy sposób prezentować odpowiednie treści.

Wszędzie z tobą

Mobilna ściana interaktywna z to wytrzymała aluminiowa konstrukcja na specjalnych kółkach zdolna do utrzymania i przewożenia ścian zbudowanych z wielu monitorów i szkła z nakładką dotykową. Urządzenie zatem spokojnie przetransportujemy tam, gdzie akurat będzie nam potrzebna po to, aby zrobić wrażenie na naszych klientach.

Nowoczesny marketing

Ściana interaktywna to przede wszystkim innowacyjna forma reklamy, która buduje wizerunek firmy postępowej, idącej z duchem czasu, a przede wszystkim otwartej na nieszablonowe i nowoczesne rozwiązania. Urządzenie można wykorzystać jako kluczową atrakcję przeprowadzanej akcji promocyjnej. Może to być też uzupełnienie istniejącej już kampanii reklamowej. Poprzez efektowne przyciąganie spojrzeń, V-WALL znajduje szerokie zastosowanie w nowoczesnym marketingu i promocji. Interaktywność ściany zachęca potencjalnych klientów do zapoznania się z prezentowanymi treściami poprzez grę i zabawę. Urządzenie wykorzystuje inteligentny system projekcji obrazu, który w chwili wykrycia ruchu zmienia wyświetlane treści, co umożliwia absolutną interakcję użytkownika z obrazami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *