A może prezent… bez okazji?

Przyjęło się, że obdarowujemy się prezentami tylko wówczas, gdy jest ku temu okazja. Okazją do wręczania sobie prezentów są mikołajki, święta Bożego Narodzenia, walentynki, dzień babci i dziadka czy dzień mamy. Wręczamy sobie podarunki na urodziny czy imieniny. Jednak czasami warto jest wręczyć komuś prezent bez okazji. Dlaczego? W ten sposób pokazujemy jakiejś osobie, jak bardzo jest dla nas ważna i ile dla nas znaczy. Obdarowując kogoś prezentem bez okazji na pewno sprawimy, że ta osoba będzie szczęśliwa. Co się pojawi na jej twarzy? Zachwyt, zdumienie, zaskoczenie? Tego nie wiemy, jednak na pewno osoba ta poczuje się wyjątkowo! W jaki sposób możemy kogoś obdarować?

Wyślij do pracy kosz ze słodyczami!

Są różne sposoby na obdarowanie kogoś prezentem, możemy przyjść do domu z kwiatami i obdarować naszą wybrankę bukietem róż, albo… wysłać jej do pracy kosz słodyczy! Ta druga opcja jest bardzo kuszącą propozycją. Na stronie slodkiupominek.pl znajdziemy wiele ładnie skomponowanych koszy, których ceny wahają się od 50zł do 250zł. W koszach znajdują się różnego rodzaju czekoladki, niektóre kosze zawierają dodatkowo kawę, herbatę lub wino czy likier. Kosze są elegancko zapakowane w celofan i udekorowane kolorową kokardą. Czy wyobrażasz sobie minę swojej żony, kiedy dostałaby taki pięknie zapakowany kosz słodyczy? Koleżanki z pracy na pewno byłyby zazdrosne!

Kiedy jesteś w delegacji… pokaż, że o niej myślisz!

Czasami zdarza się, że musisz wyjechać w podróż służbową i nie będzie cię przez tydzień, lub dłużej. Twoja wybranka zostanie w domu sama. Na pewno ucieszyłaby się gdyby dostała w tym czasie od ciebie prezent. Wiedziałaby, że o niej myślisz. Kosz pełen słodyczy to z pewnością idealny podarunek dla osoby, która spędzi kilka dni samotnie w łóżku.
Prezentów wcale nie musimy wręczać tylko wówczas, gdy jest ku temu okazja. Możemy wręczać sobie upominki o wiele częściej niż każe tradycja. Niektóre pary każdego miesiąca świętują dzień w którym się poznały, może to właśnie ten dzień będzie dobrą okazją do wręczenia swojej wybrance prezentu. Warto od czasu do czasu wręczyć prezent bez okazji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.