Krzesła z charakterem do baru lub restauracji

Właściciele barów czy restauracji coraz częściej decydują o rezygnacji z przewidywalnych, zwyczajnych rozwiązań, na rzecz całkowicie nowatorskich, które nie tylko będą wygodne, ale wręcz zachwycą klientów. W dobie tak szerokiej konkurencji, właściciele lokali gastronomicznych muszą wyróżniać się bowiem czymś więcej, niż świeża i zdrowa kuchnia. Jedną z przyczyn, dla których przybywający goście będą chętniej wracali do kawiarni lub restauracji, jest przyjazna i przytulna aranżacja. To właśnie ona jest w stanie sprawić, że goście będą czuli się w lokalu swobodnie i to właśnie w tym miejscu będą chcieli spotkać się w gronie znajomych.

Pracownicy firmy Delta (deltachairs.com), od wielu lat zajmują się profesjonalnym doradztwem oraz wsparciem w dziedzinie doboru mebli, dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. W swojej ofercie posiadamy także wysokie krzesła, które wyśmienicie sprawdzą się przy każdym barze oraz wyższych stolikach. Jak wszystkie nasze produkty, krzesła takie wykonywane są z wyśmienitej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą nowym właścicielom przez długi czas.

Przykładem takich krzeseł jest chociażby model Hokera LUKA. Krzesła te, o uniwersalnej, mieniącej się barwie bieli, są niezwykle odporne na zarysowania i zabrudzenia. Nie trzeba także wiele wysiłku, by utrzymać krzesła tej linii w perfekcyjnej czystości. Warto bowiem pamiętać, że klienci bardzo nie lubią nieporządku w lokalach gastronomicznych.

Projektanci firmy Delta, rozplanowali konstrukcję krzeseł w taki sposób, by zarówno siedzisko, jak i oparcie tworzyły jedną formę, powstałą z pojedynczej płyty. Dzięki temu, ich design prezentuje się bardzo nowocześnie i lekko. Siedzisko oraz oparcie wykonano z elastycznej, wytrzymałej sklejki o grubości 10,5 cm. Model ten idealnie układać się będzie do kształtu sylwetki, korzystającej z nich osoby. Krzesła Hokera LUKA ważą zaledwie 6 kg, utrzymując jednocześnie ciężar do 120 kg.

Jak na większość produktów firmy Delta, klienci otrzymają na krzesła dwuletnią gwarancję. Ponadto, aby wyjść naprzeciw ich potrzebom, zdecydowaliśmy się na pakowanie krzeseł w taki sposób, by po wyjęciu ich z pudełka, od razu gotowe były do użytkowania. Nie trzeba będzie zatem poświęcać czasu na składanie lub montaż zamówionych mebli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *